Biz Kimiz?

Aydınlık geleceğin yönünü belirleyen , teknolojinin en önemli ayağı olan bilişim sektöründe hizmet veren İnfo Bilgisayar; bilgisayar ve bakım hizmetleri konusunda profesyonel ekibi ile tam kapasite hizmet vermektedir. Bilgisayar, İş istasyonu, sunucu bakımı ve onarımı konusunda uzman kadro ve ekipmanla ,hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz bu hizmetler doğrultusunda , müşteri kitlemiz her geçen gün biraz daha büyümektedir. İnfo Bilgisayar, bilgisayar bakım hizmetleri, server ve sirewall kurulumu, network yapı kurulumu, bilgisayar parça Satışı, profesyonel oeri kurtarma, bulut depolama, notebook tamiri ve satışı, konularında faaliyet göstermektedir.

Bilişim alanında iddialı olan kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bilgisayar satış konusunda müşterinin beklentisini en iyi şekilde karşılamak için uzman kadroyla gereksinimler belirlenir ve bilgisayarınız hazır hale getirilir. Satış sonrasında yerinde destek ve uzaktan yardımla sizlerin yanındayız. Veri kurtarma konusunda da verilerinizin güvenliği açısından , 3. şahısların erişimine imkan vermeden gerçekleştirilmektedir.

Anlaşmalı iş yerlerimizin düzenli olarak veri yedeklemesini yapmaktayız. Sizin verileriniz bizim için çok önemli… Bilgisayarın olduğu her alanda, ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel , yenilikçi, kişisel ve kurumsal olarak, tercih edilen ilk marka olmak için istikrarlı biçimde çalışmalarına devam etmektedir.

project-09

Uygun Fiyatlandırma

İşçilik, onarım ve parça fiyatlandırmasında müşterilerimiz en iyi hizmeti en uygun fiyat ile almasını sağlıyoruz.

Hızlı Sonlandırma

Tüm işlemlerimizde tam kapasite ile çalışarak gerek duyduğunuz tüm hizmetleri hızla teslim tamamlıyoruz.

Zamanında Teslimat

Zamanında ve sorunsuz hizmet teslimini sağlayacak deneyimimiz, personelimiz ve kaynaklarımız ile hizmetinizdeyiz.