Bilgisayar

Tamir | Bakım | Onarım

Günlük iş ve özel yaşantımızda büyük önem arz eden bilgisayar, Bilgisayar ve Bilgisayarlar diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi belirli sürelerden sonra teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Piyasada çok marka ve model olmasına rağmen bunların teknik arızalarının giderilmesi yaşanılan problemlerin çözülmesi adına Revoser olarak size tek çatı altında bütün Bilgisayar sorunlarınızı çözmenin garantisini vermekteyiz. Teknik ekibimizin bu güne kadar tamirini gerçekleştirdiği bilgisayar Bilgisayar gibi cihaz sayısı çok olmakla birlikte, teknik onarımını üstlendiğimiz cihazlara daha sonrası için uygulanan çözüme göre garanti sunmaktayız. Bilgisayar, Bilgisayar ve Bilgisayarlarınız için her model ve marka cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal sorunlarına ankara Bilgisayar tamir servisi hizmeti vermekteyiz.. Bütün teknik servis işlemlerimiz garantili, faturalı yapılmaktadır. Müşterilerimizin servis sonrası mağduriyetinin önüne geçmek açısından her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Tüm Sorunlarınız için Tek Servis

Bilgisayar, Bilgisayar ve Bilgisayarlarınızda yaşadığınız donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için tek servis olması sizin için büyük ayrıcalık diyebiliriz. Örneğin bozulan anakartınız için tamir yaparken, Bilgisayar ekran değişimi, veya bilgisayar işletim sistemi sorunları gibi birçok yazılımsal sorunlarınız için de hızlı çözümler üretiyoruz.

Bütün Marka ve Modeller

Her marka bilgisayar için farklı servis aramak yorucu değil mi? Ya da her farklı model için serviste günlerce tamir için beklemek? Revoser’i kurarken müşterilerimizin için en iyisi nedir diye kendi kendimize düşünürken ilk adım olarak bütün marka ve modelleri tek çatı altına almayı hedefledik. Tamir ve onarım işlerinde en hızlı çözümleri üretmek için sektörde uzun yıllar tecrübe sahibi teknik kadrosuna sahibiz. Sorunlarınız için hiçbir fikri olmayan sizi günlerce oyalayacak servislerden ziyade güvenebileceğiniz ve her daim müşterisinin yanında olan bir Ankara Bilgisayar tamiri servisi kurduk diyebiliriz.

Garantili Bilgisayar / Bilgisayar Tamir Hizmeti

Piyasada maalesef çok fazla servis olarak gördüğünüz firma var ki bazen gelen müşteri dönüşlerimiz bizi bile şaşırtıyor diyebiliriz. Sizi günlerce bekleten, sizden teslim aldığı cihazı farklı yerlerde yaptırmaya çalışan, orjinal parça kullandıklarını iddia edip yan sanayi ürünler kullanan ve dahası… Bu sebeple Ankara Bilgisayar tamiri denilince müşterilerimizin bize olan güvenlerini sağlamak elbette bizim içinde zor bir işti. Daha önce servis konusunda çok sıkıntı çekmiş insanlara gerçekten güvenebilecekleri ve onlara her koşulda garanti sağlayan bir servis olduğumuzu kanıtlamak en zor kısmı belkide işimizin. Bilgisayar Tamiri Ankara olarak sizlere cihazlarınız hakkında en doğru bilgiyi verip, üstelik bakım ve onarım sırasında kullanılan parçaların faturasını da teslim ederek hatta yaşayacağınız problemlerde sizlere tekrar yardımcı olarak bu güne kadar müşterilerimizle aramızdaki güveni kurduk. Bilgisayar Servisi olarak Ankara’da size en uygun hizmeti vermek için her geçen gün daha fazla neler yapabileceğimiz hakkında çalışıyoruz. Sizleri de en kısa zamanda servisimizde ağırlamak isteriz.

 • Bilgisayar Anakart Tamiri ve Değişimi

 • Bilgisayar Ekran Kartı Tamiri ve Chip Değişimi

 • Bilgisayar Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı

 • Bilgisayar Harddisk Çeşitleri ve Değişimi, Hdd Harddisk, Ssd Harddisk

 • Bilgisayar Kasa Değişimi, Kasa Tamiri

 • Bilgisayar Cd / Dvd Room Değişimi, Tamiri

 • Bilgisayar Ekran Değişimi, Lcd ve Led Panel Değişimi

 • Bilgisayar Adaptör Çeşitleri ve Satışı

 • Bilgisayar Batarya, Pil Satışı

 • Bilgisayar Klavye Değişimi ve Tamiri

 • Bilgisayar Touchpad Tamiri ve Değişimi

 • Bilgisayar Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Program Kurulumu, Güvenlik Yazılımları.